Promocje
 • Do końca promocji pozostało:
  dni
  0
  0
  godzin
  0
  0
  minut
  0
  0
  sekund
  0
  0

  ZEGAREK DAMSKI, MŁODZIEŻOWY CASIO

  casio-enticer-ltp-2085l-7av-zegarek-damski-analogowy-kaktus24.pl-view1-600x720.jpg
  Cena:349.00 » 260.00PLN
Wybrane losowo
Ostatni produkt
57536278_2462054297355365_3243115301105041408_n.jpg

KOMPLET SKRZYDŁA

Cena:159.00PLN

PRZERÓB ZŁOTA

 • OBRĄCZKI ŚLUBNE Pracownia Złotnicza Żeromscy
  OBRĄCZKI ŚLUBNE Pracownia Złotnicza Żeromscy
 

OBRĄCZKI ZE ZŁOTA KLIENTA


Poniżej przedstawiamy Państwu ofertę dla osób, które posiadają swoje złoto i chcą z niego wykonać obrączki ślubne. Każda wykonana przez nas obrączka posiada wybitą próbę złota w Urzędzie Probierczym w Poznaniu. Przyjmujemy każde złoto. Mogą to być pogięte pierścionki lub porwane łańcuszki w różnych kolorach i próbach. Przed wykonaniem usługi ustalimy z jakiej próby mają być wykonane obrączki. Należy mieć na uwadze, że podczas przetopu złota powstaje ubytek technologiczny, dlatego też aby uzyskać rzeczywistą wagę Twojego złota należy odjąć 7-11%. Jeżeli posiadasz niewiele złota, np. 4 gramy, a chcesz wykonać obrączki 8 gramowe - nie jest to problem. Do Twojego surowca dodamy nasze złoto, oczywiście wcześniej poinformujemy Ciebie jaki będzie to koszt. Zlecenie przerobu złota możesz dokonać bezpośrednio w naszej Pracowni z Złotowie lub za pomocą drogi internetowej (szczegóły poniżej).

WYSYŁKA ZŁOTA


1. Jeżeli masz taką możliwość udaj się do najbliższego jubilera w celu zważenia oraz oznaczenia prób złota. Ważne, aby wyroby były zważone bez kamieni (jeżeli byłby w ogóle takie w biżuterii). Złom zapakuj w foliowe woreczki wg prób złota z widocznie opisaną wagą. W paczce koniecznie umieść dokładny numer wzoru obrączek, dokładny rozmiar obrączek, Twoje dane adresowe oraz nr telefonu.
2. Jeżeli nie masz możliwości konsultacji u jubilera możesz nam wysłać złoto bez wagi oraz oznaczonych prób.
WAŻNE! Zawsze po potrzymaniu złota wysyłamy do klienta elektroniczne potwierdzenie otrzymania złota (z oznaczeniem prób i wagi)
3. W dniu wysyłki poinformuj nas mailowo lub telefonicznie, że wysyłasz złoto. Przynajmniej będziemy wiedzieli, że mamy spodziewać się paczki. Paczkę wyślij kurierem.
4. W terminie 14-28 dni zostaną wykonane dla Ciebie obrączki. Wpłaty na konto dokonujesz po wykonaniu usługi. Do ceny doliczona jest również cena za wysyłkę obrączek (25zł). Po otrzymaniu należności wysyłamy do Ciebie obrączki wraz ze szczegółowym rozliczeniem z powierzonego złota. Czasami zdarza się, że z przerobu złota pozostanie jeszcze złoto. W takim przypadku pozostały surowiec odsyłamy wraz z obrączkami lub możemy wartość pozostałego surowca odliczyć od ceny końcowej.