Masz pytanie?

Nomination

Historia marki Nomination Italy zaczyna sie w latach 80-tych w cudownej Florencji. Głównym założycielem marki jest Paolo Gensini. Bogate doświadczenie jako złotnika i ślusarza pozwoliło mu zrealizować niesamowity koncept biżuterii modułowej. Tak właśnie powstały bransoletki Nomination Composable, które dedykowane są dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku oraz pochodzenia społeczno - ekonomicznego.

Co oznacza Nomination ?

Tworzenie modułowej biżuterii z zasady wiąże się z jej unikatowym charakterem. Postawienie odbiorcy w roli projektanta sprawia, że on sam może nakreślić charakter powstałej bransoletki Composable. To założenie sprawiło, że marka została ochrzczona jako Nomination ( pol. Nominacja), co z łaciny oznacza nazwać. Nieskończona ilość symboli, materiałów stanowi zatem rodzaj nazwy, którą nadaje się bransoletce. Dodatkowo, dzięki modułom z literami można stworzyć własny przekaz.

Bizuteria NOMINATION Italy wykonana jest z najwyższej jakości materiałów - stali szlachetnej, srebra próby 925, 18 karatowego złota oraz kamieni naturalnych (np. szmaragd, rubin,koral,onyx).

Nomination - Galeria 4

  
Sortuj wg: